Tábor Radost

Prohlášení o přístupnosti a použitelnosti webu

Webová prezentace Střediska Radost (www.taborradost.cz) je vytvořena s maximální snahou o dobrou přístupnost a použitelnost. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), směrnic Ministerstva informatiky ČR i WCAG 1.0.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.

Odkazy na stažení souborů jsou označeny ikonou typu souboru a jeho velikostí.

Všechny stránky jsou opatřeny speciálními styly pro tisk.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0, vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS).

Nebude-li zde něco fungovat dle výše uvedeného prohlášení, neváhejte nás kontaktovat, jen tak je možné zjednat rychlou nápravu. Děkujeme.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prohlašujeme, že s údaji, které nám poskytnete prostřednictvím formulářů na tomto webu naložíme jako s údaji soukromými a budeme je v tomto smyslu chránit. V žádném případě je bez Vašeho svolení neposkytneme třetím osobám a ani jinak je nezneužijeme.

Prohlášení o autorských právech

Prohlašujeme, že občasnké sdružení Středisko Radost je držitelem práv k neomezenému užití veškerého obsahu textového i obrazového, který je použit na tomto webu. Z tohoto důvodu není dovoleno bez předchozího souhlasu je zveřejňovat jinde či jinou formou.

© 2021 | VIZUS | CMS | prohlášení | Mapa stránek | RSS-Články | RSS-Novinky