Tábor Radost

Přihlašování na tábor

Datum vložení: 12. 1. 2015, 18:00
Rubriky: Táborové aktuality 2015
Autor: MarOn
Důležité informace k přihlašování na letošní táborové běhy.

Přichází čas, kdy budeme otevírat přihlašování na letošní Tábor Radost. V roce 2015 proběhnou opět 3 dvoutýdenní běhy pro táborníky ve věku 9 – 16 let v termínech:

1. běh: 4. 7. - 18. 7. 2015

2. běh: 18. 7. - 1. 8. 2015

3. běh: 1. 8. - 15. 8. 2015

a jeden týdenní běh pro děti ve věku 6 – 8 let:

Jitřenka: 15. 8. - 22. 8. 2015

 

Abychom zachovali kontinuitu táborníků, jezdících na tábor již v minulých letech, bude nejdříve otevřeno přihlašování pro "starotáborníky" (tedy pro děti, které na táboře již byly), a to od pátku 23.1. 2015 do soboty 31.1.2015 . O týden později, tedy v pátek 6.2.2015, bude přihlašování otevřeno novým táborníkům (těm, kteří na našem táboře ještě nebyli).

Přihlašování bude probíhat obvyklou formou, tedy internetovým formulářem, který najdete zde na našich stránkách. Veškeré podrobné informace k přihlašování zveřejníme dostatečně dopředu zde.

 

Upozornění před vyplněním přihlášky. 

Prosíme rodiče, aby při vybírání běhu, na který jejich dítě pojede, zvážili, jestli dítě opravdu může být přítomno na celou dobu běhu, není totiž možné, aby z tábora v jeho průběhu odjíždělo, nebo aby přijelo později, či odjelo dříve. Narušuje to táborový program a komplikuje začlenění táborníka do družinky. Vyhrazujeme si právo v takovémto případě přihlášku nepřijmout, či ji zrušit. Všechny běhy považujeme za stejně kvalitní, a proto by neměl být problém již před přihlášením vybrat termín, ve kterém bude dítě moci strávit tábor od začátku do konce.

 

DŮLEŽITÉ: Vzhledem ke špatným zkušenostem s užíváním mobilních telefonů na táborech nebude letos umožněno táborníkům jejich používání (telofonování a nabíjení), a proto doporučujeme, abyste jim mobilní telefon s sebou nedávali a zkontrolovali, že jej dítě ponechá doma. Děti, které si telefon přivezou, jej uloží do úschovy po dobu tábora. Po tuto dobu nebude možné telefon ani dobíjet. Pokud z nějakého důvodu potřebujete, aby dítě u sebe telefon mělo, domluvte se prosím předem individuálně s vedením běhu, a dítě si bude moci ve smluvený čas telefon z uložení dočasně vyzvednout. V případě událostí, které vyžadují Vaši informovanost či pozornost, vás bude kontaktovat vedení běhu či Střediska Radost z oficiálních telefonů. Stejně tak i Vy můžete v případě potřeby použít telefonní kontakty, které budou ke každému běhu zveřejněny. Vaše komunikace s dětmi ať probíhá prostřednictvím dopisů, které děti potěší mnohem více něž několik telefonátů.

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů stran přihlašování, můžete psát na mail tabory@taborradost.cz.

 

Děkujeme za váš čas věnovaný čtení tohoto článku, a těšíme se na všechny táborníky na letošních táborech.

Vedení Střediska Radost

 

 

 

 

 

 

© 2021 | VIZUS | CMS | prohlášení | Mapa stránek | RSS-Články | RSS-Novinky